Systemy automatycznego nawadniania przeżywają swój rozkwit w obecnym czasie wśród właścicieli ogrodów. Niezależnie od wielkości i ukształtowania terenu wymagającego nawodnienia BELTANE wykona w Państwa ogrodzie system odpowiadający wymogom powstałym na drodze gruntownej analizy i pomiarów. Osiągnięty w ten sposób końcowy efekt da wymierne korzyści w postaci zaoszczędzonego czasu oraz pieniędzy.

Wykonujemy fachowo i precyzyjnie wszelkie początkowe pomiary, wszystkie niezbędne dane są przez nas pieczołowicie rozpracowywane, a wszystko po to aby wykonać w pełni profesjonalny projekt i następnie przejść do jego realizacji. Posiadamy certyfikaty uprawniające do wykonania systemu nawadniającego oraz jesteśmy oficjalnym kontraktorem współpracującym z dystrybutorem amerykańskiej firmy TORO – producenta najwyższej klasy elementów systemu nawodnień przeznaczonych na duże tereny zielone.

autoryzowany-partner-gardena-300x300Państwa ogrody wymagają odpowiedniej automatyki i elementów nawadniających, które będą w pełni dopasowane do warunków zaproponowanego projektu zagospodarowania posesji. Stawiamy na rozwiązania intuicyjne, proste w wykonaniu, ale przede wszystkim trwałe i niezawodne, dlatego też dobieramy system pakietu firmy GARDENA, która szeroko stosowana jest przez nas (i nie tylko) na zachodzie Europy, a teraz już także u Państwa na ogrodach :).

Opracowujemy projekty systemu, który obejmuje:

  • Mapę zasadniczą
  • Rysunki szczegółowe
  • Specyfikację materiałów
  • Karty informacyjne dotyczące zastosowanych urządzeń i materiałów
  • Kosztorys

Oczywiście każdy z systemów wykonujemy według potrzeb klienta i jego prośby co do wyboru marki nawodnień.

Dla Państwa komfortu, a naszej satysfakcji, nie pozwalamy sobie na „byle jakość” tutaj wszystko musi być „dokręcone na ostatni kurek”.