Zajmujemy się pracami związanymi z aranżacją i pielęgnacją ogrodów. Cechuje nas profesjonalizm oraz zaangażowanie, jakie wkładamy w wykonywaną przez nas pracę, czego potwierdzeniem jest dla nas zawsze satysfakcja i radość naszych Klientów.

 

Ogród jedyny w swoim rodzaju

Szeroki wachlarz projektowy i realizatorski jest dla nas wizytówką i tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podejmujemy się niejednokrotnie ambitnych wyzwań projektowych, technicznych i realizacyjnych, co sprawia, że każdy ogród posiada indywidualny charakter i jest jedyny w swoim rodzaju.

 

Nasza wiedza z zakresu projektowania terenów zielonych, a także balkonów, tarasów i elementów małej architektury jest doceniana przez naszych klientów w kraju i za granicą, a także w konkursach. Ogród zaprojektowany i wykonany przez Beltane otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie ogrodów w malowniczej niemieckiej miejscowości Eisenach.

 

Dzielimy się wiedzą

Staramy się propagować racjonalną i ekologiczną architekturę krajobrazu. Naszą wiedzę z zakresu projektowania i gospodarowania terenów zielonych, a także balkonów, tarasów i elementów małej architektury przekazaliśmy już wielu kursantom uczestniczącym w organizowanych przez nas szkoleniach i wykładach. Do tego samego zachęcamy również Państwa – poszerzanie swojej wiedzy w zakresie aranżacji ogrodu, jak i samego ogrodnictwa jest nie tylko satysfakcjonującym hobby, ale również wspaniałą zabawą.

 

Od techniki do estetyki

Działamy również w zakresie usług brukarskich, systemów automatycznego nawadniania jak i odwodnień, dzięki czemu każde zlecenie jest kompleksowo przez nas wykonywane – od części technicznej po część estetyczną.

 

 

inwentaryzacja_ogrodowa aranzacja_istniejacych_zalozen architektura
abonamenty_uslugowe pielegnacja_i_opieka_nad_ogrodem systemy_nawadniania
kostka_brukowa

 

 

03_11_2013_logo_beltane copy