Spotkanie w Leroy Merlin

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 20.03.2014 firma Beltane została zaproszona przez market budowlany LEROY MERLIN w Swarzędzu do przeprowadzenia szkolenia dla klientów VIP.
Tematem przewodnim spotkania było omówienie najważniejszych zagadnień związanych z samodzielnym projektowaniem ogrodu i po części z jego późniejszą pielęgnacją. Jako firma w pełni profesjonalna szkolenie zostało przeprowadzone przez dwóch naszych ekspertów, czyli przez Rafała Trzybińskiego, specjalisty ds. zieleni, oraz Łukasza Sołtysiaka projektanta terenów zielonych.
Spotkanie rozpoczęto od  omówienia wszelkich kwestii dotyczących oględzin terenu, jego oceny i badania gruntu, gdzie ma powstać przyszły ogród. Pokaz slajdów oraz duża wiedza prowadzących, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem przybyłych gości, czego dowodem były dość szczegółowe pytania odnośnie gruntu i gleby na końcu spotkania. Po opisaniu głównych wytycznych dotyczących samoorganizacji przy rozpoczęciu prac projektowych posesji, poruszono kolejny temat odnośnie stylów ogrodów. Niewątpliwie ta część szkolenia okazała się najbardziej interesującą dla zgromadzonych. Nasz projektant omówił ogólnie style ogrodowe takie jak:
– Ogród leśny
– Ogród angielski
– Ogród wiejski
– Ogród japoński
– Ogród nowoczesny
– Ogród śródziemnomorski
Goście z zainteresowaniem wysłuchiwali słów prowadzącego, co niektórzy dokonywali niezbędnych notatek przyglądając się jednocześnie wyświetlanemu w tle pokazowi multimedialnemu ze zdjęciami przykładów ogrodów tematycznych wykonanych przez Beltane.
Na koniec nie mogło zabraknąć tematu nawadniania ogrodu, a więc jednego z priorytetów jakimi musimy kierować się przy zakładaniu własnego zielonego zakątka.
Ponad godzinne spotkanie wykazało duże zainteresowanie zaproszonych klientów i ich zadowolenie z uzyskanych informacji. Szkolenie, a w zasadzie spotkanie relacyjne, odbyło się w bardzo miłej atmosferze przy poczęstunku i kawie zorganizowanej przez zespół sklepu, którego część pracowników także było obecnych w trakcie jego trwania.
Jako firma Beltane gratulujemy pomysłu przyciągnięcia klienteli poprzez ich spotkania z fachowcami różnych branż, a i sami bardzo dziękujemy za zaproszenie i tym samym docenienie naszej firmy jako profesjonalistów z branży projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów.
BELTANE

Źródła zdjęć:

Beltane
Leroy Merlin

Zostaw Komentarz