Nasz ogród na wystawie w Niemczech !

wpis w: Aktualności, Różności | 0

Robiąc porządki w archiwum z zeszłego sezonu, zauważyliśmy, że w ferworze prac zapomnieliśmy poinformować Was o naszym małym sukcesie, jaki odnotowaliśmy z jednym z naszych ogrodów. Tak więc naprawiając błąd, z małym poślizgiem, chcemy pochwalić się bardzo ważną informacją 🙂 .

Pod koniec czerwca 2015 roku w miejscowości Eisenach w Niemczech została zorganizowana wystawa i zarazem wycieczka po najpiękniejszych ogrodach Turyngii.
Impreza pod nazwą „Dni otwartych ogrodów” trwała przez kilka tygodni i polegała na odwiedzaniu najładniejszych, zdaniem ekspertów, ogrodów przez miłośników ogrodnictwa.
Jednym z 23 ogrodów wystawianych podczas „otwartych dni”, była nasza realizacja z 2014 roku.
Ten mały sukces, jest tym bardziej istotny, iż jest to ogród wykonany przez nas za granicą i doceniony przez jury złożone z architektów krajobrazu i profesjonalnych ogrodników, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat naszego pomysł na zagospodarowanie terenu, i co za tym idzie wysokiej jakości jego wykonania.
Z tego co nam wiadomo, ogród na stałe jest już wpisany w program corocznej imprezy, z czego tym bardziej się cieszymy.

Budowa koncepcji już od dawna gości w naszej galerii do której zapraszamy na oględziny tego jak i innych przykładów naszych realizacji.

Jak się okazuje, takich sukcesów mamy trochę więcej. Mianowicie, już wkrótce na naszej stronie zamieszczona zostanie relacja z wręczenia wyróżnienia, które odbierzemy podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA.

Obserwujcie nas na stronie i na facebooku, a chętnych na piękny i niepowtarzalny ogród zapraszamy do kontaktu 😉

logo offen1 offen2